Кошик
74 відгуків
Запчасти и с/г техника
+380 (96) 758-06-34
+380 (99) 346-10-56
+380 (68) 613-39-94

Плуги оборотні і класичні

Традиційні плуги можуть перевертати землю тільки в одному напрямку, направляється відвалом лемеша. В результаті дії плуга утворюються гребені ріллі між борознами, схожі на грядки. Цей ефект спостерігається і на деяких полях, оброблюваних в стародавні часи.

Сучасні оборотні плуги мають подвійні орала: поки один працює на землі, другий перевертає її у повітрі (помилкове судження - в поточний момент часу працює один комплект - так само, як у звичайного плуга). Доходячи до краю поля, плуг під дією гідравліки перевертається, і при другому зворотному проході нові борозни відвалюються в ту ж сторону, що і в перший раз, що дозволяє уникнути гребенів.

Оборотний плуг не робить ніяких додаткових операцій з пластом. Його використання дозволяє орати "човниковим" способом: кожен наступний прохід впритул до попереднього. Для цього необхідні два комплекти лемешів «дзеркальної» конструкції на одній рамі. При проході один комплект працює, другий «дивиться в небо». Після проходу і розвороту агрегату "дзеркальні" лемеша з допомогою гідравліки міняються місцями. Така схема оранки дозволяє отримати однорідну зорану поверхню з гребенями, орієнтованими в одну сторону (гладка оранка). Крім того, економиться час і паливо на переїздах між загонами.
Компания "Агромакс" предлагает абсолютно все комплектующие к плугам, культиваторам, дисковым боронам и фрезам Bomet. У нас лучшее качество и самая выгодная ценовая политика. Мы работаем напрямую с производителями без ненужной кучи посредников. Почти каждый наш клиент становиться нашим постоянным оптовым покупателем. Мы дали начало уже не одному интернет магазину в агросекторе и продолжаем это делать. Современное оборудование и професионализм сотрудников нашей компании позволяют доставлять товар в срок по оптимальной цене. Працюючи на результат ми допомагаємо агробізнесу як малому, так і великому бути більш рентабельним.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner